ISLANDIJOS LITUANISTINĖ MOKYKLA „TRYS SPALVOS“ JAU KVIEČIA REGISTRUOTIS PAVASARINIAM PUSMEČIUI

 

Štai ir baigiasi jubiliejiniai Islandijos lituanistinės mokyklos Trys spalvos metai. Tiek malonių, džiaugsmingų bei prasmingų akimirkų, tiek įsimintinų minučių praleista kartu, tiek gražių žodžių išsakyta, tiek palaikymo bei nuoširdžių sveikinimų sulaukta iš įvairiausių pasaulio kampučių. Buvimas kartu, susibūrimas bendrai veiklai, savo žinių bei įgūdžių pritaikymas ir yra visa ko variklis ir postūmis nuveikti dar daugiau. Pasak Henrio Fordo, kiekvienas, kuris nustoja mokytis pasensta. Nesvarbu ar jam dvidešimt ar aštuoniasdešimt. Kiekvienas, kuris mokosi išlieka jaunas. Todėl mūsų mokyklos kolektyvas ir yra taip šauniai išsilaikęs, turintis humoro jausmą bei pilnas kišenes puikių idėjų Be mokyklos, be šaunaus ir viskam pasiryžusio mokytojų kolektyvo, be sumanių bei širdingai Lietuvą mylinčių mokinių, be stropių ir paslaugių jų tėvelių, gyvenimas dažnai būtų kaip dramblio spalvos diena.
Islandijos lituanistinės mokyklos mokytojos dažnai dalyvauja įvairiuose Islandijoje bei kitose užsienio šalyse rengiamuose seminaruose, didina savo žinių bagažą, domisi naujovėmis, susipažįsta su naujai išleistomis mokymo priemonėmis bei mokymo metodais. Mokyklos vadovė Jurgita Millerienė spalio mėnesį lankėsi Dublino lituanistinėje mokykloje Keturi vėjai “Keturi vėjai” , kuri šiais metais taipogi paminėjo 10 m. savo veiklos jubiliejų. Ši mokykla yra parengusi stirpias mokymo programas, yra išvysčiusi mokinių testavimo sistemą bei turi aiškų tikslą – išmokyti mokinius lietuvių kalbos paslapčių bei supažindinti su Lietuvos kultūra, papročiais ir tradicijomis. Šio apsilankymo metu kilo daug idėjų ir sumanymų kaip išplėsti Islandijos lituanistinės mokyklos veiklą bei efektyviau motyvuoti tiek, mokinius tiek jų tėvus.

Todėl nuo 2015 m. bus šiokių tokių pokyčių. Jau kurį laiką jaučiame, jog turime per mažai laiko pamokoms, kad galėtume tolygiai paskirstyti laiką skaitymui, rašymui bei temų aptarimui. Vaikai labai nori išsakyti savo nuomonę, diskutuoti, bendromis jėgomis atlikti įvairias užduotis, o tam 1 val. yra tikrai per mažai. Norime, kuo kūrybiškiau parengti pamokų planus, suteikti mokiniams galimybę tobulėti.

2015 m. Islandijos lituanistinės mokyklos pokyčiai:

  • Pusvalandžiu prailginamas visų grupių pamokų laikas ir dabar truks 1 val. 30 min. plius 30 min. muzijos pamoka. Pamokos bus, kaip visada, sekmadieniais, prasidės 12 val., pasibaigs 14 val.
  • Visoms grupėms vienoda kaina. Islandijos lietuvių bendruomenės nariams 5.000 kr., o ne bendruomenės nariams 10.000 kr.

Prašome tėvus registruoti vaikus naujam pusmečiui, kuris prasidės 2015 m. sausio 11 d. Norint užsiregistruoti, reikia užpildyti registracijos formą ir pasirašyti po mokyklos taisyklėmis bei viską išsiųsti mokyklos vadovei Jurgitai Millerienei el. paštu jurgita@internet.is. Prašome registruoti visus mokinius ir tuos, kurie mokyklą lankė praeitą pusmetį, ir tuos, kurie pradės tik dabar. Tiems, kurie mokyklą lankė praeitą pusmetį, naujos anketos pildyti nereikia.
Daugiau informacijos – čia.

Laukiame jūsų visų, nes tikrai turime, ką pasiūlyti kiekvienam iš jūsų.

Comments are closed.