Joninių šventė kitaip

Šiais metais Islandijos lietuvių bendruomenė nutarė paeksperimentuoti ir Jonines švęsti kiek kitaip nei įprastai – juk visada smagu išbandyti ir patirti, ką nors naują.

Taigi šiais metais Jonines sutiksime Mėlynojoje lagūnoje. Pirmiausiai kopsime į Þorbjörn kalną, kurio viršūnėje bus uždegtas laužas, o gitara gros ir dainuos pats tikriausiais 2013 m. Eurovizijos dalyvis Eyþór Ingi. Po to visi leisimės nuo kalno ir nuostabios gamtos apsuptyje nuotaikingai kulniuosime iki Mėlynosios lagūnos. Vyresnio amžiaus vaikams (8 m. ir vyresniems ir netgi jaunesniems, bet ištvermingiems) ši kelionė irgi tikrai yra įveikiama. Viskas užtruks apie 2 – 2,5 val.

Susitinkame šeštadienį, birželio 20 d., 20:10 val. prie Grindavike esančio baseino. Link kalno pajudėsime 20.30. Mėlynoji lagūna dirbs iki vidurnakčio, o įėjimas žygio dalyviams kainuos tik 3.200 kr.

Negalintiems į Grindaviką atvykti savais automobiliais, į renginį gali atvažiuoti specialiai šiam renginiui užsakytais autobusais, kurie važiuoja nuo:

1.BSÍ Reikjaviko ekskursijų vietos 19.00 val. (BSÍ Vatnsmýrarvegi 10, 101 Reykjavikas), bilieto kaina pirmyn ir atgal – 3.600 kr. Išvykimas nuo Mėlynosios lagūnos 00.30 val.

2. SBK Reykjanesbær 20.00 val. Bilieto kaina pirmyn ir atgal – 1.500 kr. Išvykimas nuo Mėlynosios lagūnos 01.00 val.

Kadangi mes žygį pradedame Grindavike, o baigiame Mėlynojoje lagūnoje, reikia prieš renginiui prasideant tarpusavyje susitarti ir kelias mašinas palikti prie Mėlynosios lagūnos arba naudotis autobuso paslaugomis. Bus vežama nuo Mėlynosios lagūnos iki Grindaviko 01.00 val. Kaina – 500 kr.

Galima pajuokauti, kad kuo stirpiau lyja, tuo tikresnės Joninės. Tačiau šį kartą mums nepasiseks, nes pranešamas tikrai geras orasJ

Žemiau esantis trumpas video, padės jums pajusti Joninių Grindavike dvasią. Tai tikrai nepakartojamas jausmas ir tikra atgaiva sielai.

Comments are closed.