RENGIAMA KONSULINĖ MISIJA Į REIKJAVIKĄ (ISLANDIJOS RESPUBLIKA)

         Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2015 m. rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priiminės Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis LR garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík).

         Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

         Dėl išankstinės registracijos maloniai prašome skambinti telefonu +45 39 45 22 74 iki 2015 m. rugsėjo 23 d. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai.

Comments are closed.