Norvegiškas vakaras

20150918_185025

Rudenišką rugsėjo 18 d. vakarą Islandijos lietuvių bendruomenė ir Islandijos lituanistinė mokykla „Trys spalvos“ pakvietė visus į naujas Móðurmál organizacijos patalpas Ármúli 36 pasiklausyti keturių lituanistinės mokyklos mokytojų įspūdžių iš „Draugystės tilto“ Bergene, Norvegijoje. Tikriausiai viso ko kaltininkas buvo lengvas norvegiškas vėjelis tą jaukų vakarą subūręs dar gražesnį būrelį renginio dalyvių. Ypatingai džiaugėmės naujais besišypsančiais veidais ir naujomis pažintimis.

Šį kartą renginio programa buvo kiek kitokia nei įprastai, nes be oficialaus „Draugystės tilto“ Bergene pristatymo buvo dar ir linksmoji nuotykių Norvegijoje dalis. Juoko buvo daug, o gerų emocijų dar daugiau. Sunku ir patikėti, ko tik nenutiko keturioms žavioms, o kartais ir išsiblaškiusioms mokyklos mokytojoms. Kad niekas netyčia mintimis nenuklystų į lankas, sugalvojome loteriją su išradingais prizais. Reikėjo visą laiką klausytis ištempus ausis ir kuo greičiau atsakyti į klausimus apie „Draugystės tiltą“ Bergene.

Viską vainikavo Simonos kūrybiškumas, kurio pagalba galėjome persikūnyti į norvegiškus herojus: vikingus, elfus ir netgi trolius.

Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia.

Comments are closed.