Šventinis labdaros vakaras

Šventinis labdaros vakaras

Islandijos lietuvių bendruomenė šiais metais žengė dar vieną žingsnelį į priekį bei pirmą kartą visus pakvietė į šventinį labdaros vakarą. Tokį rudeniškai žiemišką, baltu apsiaustu pasipuošusį penktadienio vakarą, pakiliai nusiteikę ir nešini pilnais glėbiais dovanėlių, rinkosi visi neabejingi mažiesiems onkologine liga sergantiems ligoniukams Lietuvoje. Kaip ir praėjusiais metais Islandijos lietuvių bendruomenė pakvietė visus prisijungti prie kasmetinės paramos ir labdaros fondo “Mamų unija” organizuojamos akcijos “Advento kojinaitė”.

Visa renginio organizacinė grupė širdingai dėkoja visiems renginio dalyviams, kurių sulaukėme tikrai rekordinio skaičiaus. Susirinko virš 30 šventinio vakaro svečių, todėl teko susėsti meiliau nei planuota, tačiau tai vakarui tik suteikė papildomo šarmo bei jaukumo.

Šventinį labdaros vakarą pradėjo Islandijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Jurgita Motiejūnaitė. Ji trumpai pristatė paramos ir labdaros fondą “Mamų unija” bei pakvietė visus pasiklausyti muzikinio kolektyvo „Gija“ atliekamų kūrinių, kurie sukūrė nepaprastai šventinę atmosferą bei suvirpino ne vieno dalyvio širdeles, privertė susimąstyti bei mylėti ir saugoti vienas kitą dar labiau. Dėkojame visiems choristams už nepaprastai gražų koncertą.

Pasiklausius muzikinio kolektyvo „Gija“, įdėmiai ir su didele pagarba klausėmės Laimos Jakaitės pasakojimo apie jos kovą su onkologine liga, norą gyventi, tikėti bei tikėtis geriausio. Įveikusi baisią ligą, Laima džiaugiasi gyvenimu, tačiau kartu ir supranta, jog ji gali visai neprašyta bet kada ir vėl pasibelsti į duris. Laima nuoširdžiai pataria visiems susidūrusiems su šia liga, neužsidaryti namuose ir bendrauti, nes bendravimas ir išsikalbėjimas suteikia jėgų ir pasiryžimo kovai su grėsminga liga.

O vėliau jau perėjome prie linksmesnių šventės akcentų. Renginio pagrindinė organizatorė Dalia Lileikienė surengė nutrūktgalvišką loteriją. Loterijos bilietai, žinoma, buvo visi laimingi, o prizų išradingumas privertė kvatoti visus. Dvi jaunos bendruomenės narės Rugilė ir Greta traukė prizus, tad viskas buvo labai sąžininga ir akivaizdu.

Ir galiausiai renginio kulminacija tapo žvakių dekoras. Dėkojame fotografui Viktoriui Kaubriui, kurio fotografuoti vaizdai papuošė ne vieną žvakę bei nepakartojamai Neringai Žiūkaitei-Trakšelienei už dekoro paslapties perliukus bei meistriškas pamokas.

20151113_192410

O koks lietuviškas vakaras be vaišių bei skanumynų. Dėkojame Daivai Indriulienei už visas saldžias miško gėrybes. Grybukai bei kaštonai sulaukė didelio dėmesio ir pirmieji išgaravo nuo vaišių stalo. Dalios Lileikienės su meile iškeptas tortas pasaldinio visų dalyvių gyvenimą.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo. Jeigu kas nors dar norite prisidėti prie labdaros fondo “Mamų unija” organizuojamos akcijos “Advento kojinaitė”, kviečiame paaukoti mažus, savos gamybos ar pirktinius, žaisliukus, kurie bus įdėti į kojinaites mažiesiems ligoniukams iki lapkričio 29 d.

Daugiau nuotraukų iš renginio pamatysite čia

Comments are closed.