Skaitovų popietė

skaitovų popietė

Islandijos lituanistinės mokyklos „Trys spalvos“ kolektyvas ilgai brandino idėją surengti mokykloje jaukią bei prasmingą mokinių skaitovų popietę. Mokyklos mokiniai su mokytojų bei tėvelių pagalba kruopščiai ruošėsi šiam renginiui, rinkosi patiems įdomius kūrinius ir netgi patys kūrė tekstus, mokinosi raiškiai skaityti, o sunkiausia užduotis vis dėlto buvo nugalėti scenos ir mikrofono baimę. Lapkričio 15 d. ilgai lauktą skaitovų popietę visi šventiškai pasipuošę susirinko į mokyklos salę ir savo pasirodymais labai pradžiugino visus žiūrovus. Labai džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu, įdomiais bei linksmais mokinių pasirodymais bei maloniai kūrybiška atmosfera. Patys mažiausieji savo pasirodymus atliko grupelėse, žengė pirmuosius savo sceninius žingsnelius ir jiems viskas puikiai pavyko. Nei vienas artistas neapleido scenos nepabaigęs savo pasirodymo, nebuvo jokių ašarėlių ar nenoro dalyvauti. Mes klausėmės dainelės apie išdykėlę kirmėlytę, eilėraščio apie meškiuką Rudnosiuką bei žiūrėjome itin emocionalų mini spektakliuką apie vilką ir ožiukius.
Visi skaitovių popietės dalyviai buvo apdovanoti dalyvio diplomais bei prizais. Mažieji skaitovai gavo dūdeles ir kurį laiką labai nekantriai laukė, kol galės pagaliau išbandyti šį instrumentą. Šventei pasibaigus visi vieningai uždūdavo ir iškilmingai užbaigė skaitovų popietę. Mokytojom iš karto iškilo ateities perpektyva įkurti pučiamųjų orkestrėlį.
O visų svarbiausia, jog nieko nėra maloniau už šypsenas vaikų veiduose bei išaugusį jų pasitikėjimą savo jėgomis, norą skaityti ir dalyvauti.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite pamatyti čia.

Skaitovų popietė

Comments are closed.