Ir vėl rugsėjis beldžias į duris…

20160904_121826

Nieko nėra geriau nei po ilgų atostogų ir vėl sugrįžti į klases, susitikti su mokiniais, jų tėvais bei mokytojomis. Vasaros metu mokyklos mokytojos dalyvavo seminaruose, susipažino su įdomia mokomąja medžiaga, pasikeitė gerąja patirtimi su kitų šalių lituanistinių mokyklų mokytojais. Šie mokslo metai tikrai atneš mokymosi ir atradimo džiaugsmą tiems, kurie nusprendė ir toliau keliauti lietuvybės keliu.

Mokslo metų pradžios šventė buvo nuotaikinga, spalvinga ir išradinga. Svarbiausia, kad kalbų buvo mažai, o veiklos daug ir įvairios. Mokyklos vadovei pasveikinus visus susirinkusius, vaikučiai ir jų tėveliai sugužėjo į klases trumpam susipažinimui su mokytojomis, pamokų planais bei mokomąja medžiaga. Vaikai ant geltono klevo lapo rašė savo norus, svajones, linkėjimus bei pritvirtinę prie aitvaro uodegos leido juos į padangę. Šį kartą oras buvo nepaprastai geras, o aitvarams pakilti aukštai aukštai link debesų netgi pritrūko stipresnių vėjo gūsių. Kol vieni vaikai ryžtingai leido aitvarus, kiti kūrė smėlio šedevrus. Norėjome, kad vaikai atsineštų geriausius savo vasaros prisiminimus ir pasidalintų su mumis statydami smėlio statinius bei puošdami savo atsineštais akmenukais, pagaliukais, kriauklelėmis. Nepaprastai miela buvo pasmalsauti ir pasiklausyti įvairių vasaros istorijų. Muilo burbulai, kurie jau beveik ir tapo tradicine mokslo metų pradžios šventės dalimi, suteikė daug džiaugsmo mažiausiems. Jo tikrai netrūko kaip ir šypsenų vaikų veiduose. Mes visi buvome tokie spalvoti, laimingi, linksmi ir nerūpestingi, kad aplink mus susidarė ir grupelė turistų, kurie taip nuoširdžiai džiaugėsi kartu su mumis.

20160904_125613

Sugrįžus į vidų, vaikų laukė staigmenėlė – gerumo šaukštelis ir sultys atsigaivinimui. Tėvelius, be abejo, pavaišinome kava ir pyragėliais.

Visiems linkime žingeidžių ir nuotaikingų mokslo metų. Iki pasimatymo sekmadieniais.

Daugiau nuotraukų iš šventės rasite paspaudę čia.

Comments are closed.