RENGIAMA KONSULINĖ MISIJA Į REIKJAVIKĄ (ISLANDIJOS RESPUBLIKA)

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2017 m. gegužės 8 – 12 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík).

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Lietuvos Respublikos piliečiams neturintiems galiojančio kelionės dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės) ir planuojantiems kelionę į Lietuvą 2017 m. gegužės – birželio mėnesiais rekomenduojame iš anksto, konsulinės misijos metu, kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje, tel.: +45 39 452 274 (darbo dienomis nuo 14.00 iki 16.00 val.) iki gegužės 3 d., nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti. Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai.

Comments are closed.