Sudie, mokykla, ir sveika, vasara,

20170507_125449

Jau įprasta tapo, kad mokslo metų pabaigos šventė yra švenčiama per Motinos dieną. Juk įsimintiniausios dovanos yra vaikų pasirodymai, jų padaryti darbeliai, dainos, šypsenos ir, be abejo, gėlės. Juk mamos ir yra patys gražiausi pievų žiedai.

Mūsų šventė prasidėjo nuo mokyklos vadovės svajingų žodžių apie Lietuvos gamtos grožį ir ypatumą, vėliau visos mokytojos išsakė vaikams savo vasaros palinkėjimus, kurie sulaukė didelių ovacijų, nes buvo itin išradingi. Vienas palinkėjimas ypač patiko tėveliams, kai mokytoja Rasa palinkėjo vaikams visą vasarą klausinėti tėvelių o kodėl? Vėliau keletą dainų atliko muzikinis kolektyvas „Gija“ bei Renatos auklėtiniai Deimantė Pučkoriūtė ir Noelis Vareika. Savo pasirodymais tėvelius džiugino Nykštukų, Spinduliukų ir Mokinių klasės. Programos pabaigoje visi mokyklos mokiniai atliko dainą „Mama, kaip tu laikais“ sugraudindami visas mamytes iki pačių širdies gelmių. Vaikučiai mamas pasveikino įteikdami savo pačių darytas atvirutes bei rožės žiedą.

20170507_132408

Po to vaikams buvo įteikti mokslo metų pabaigos diplomai, trumpos mokytojų charakteristikos bei mažos dovanėlės.

Galiausiai visi puolėme ragauti didelio ir skanaus torto, lengvai šnekučiavomės bei aptarinėjome naujus iššūkius. Visų veiduose švietė šypsenos bei pasididžiavimas savo atžalomis.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame tėvų komitetui už gėles ir jaukias dovanėles mokytojams.

20170507_122938

Tėčio dienos proga visuomet organizuojame išvyką į gamtą, todėl sakome iki pasimatymo birželio 4 d.

Fotoreportažą rasite paspaudę čia.

Comments are closed.