Kalėdų belaukiant

Islandijos lietuvių bendruomenė bei Islandijos lituanistinė mokykla „Trys spalvos“ į Kalėdų laukimo verpetą šiemet įsisuko kiek anksčiau nei įprastai. Bet juk pačiame laukime ir glūdi visa švenčių esmė ir prasmė. Be to, mums ir vėl nusišypsojo sėkmė sulaukti svečių iš Lietuvos. Į svečius atvyko nepakartojamas, nuotaikingas, išradingas bei žaismingas teatro „Arti“ kolektyvas. Lapkričio 25 d. įvyko įspūdinga teatralizuota vakaronė suaugusiems, kupina juokingų sąmojų, teatralizuotų pasirodymų, energingų šokių bei daug jaukaus tarpusavio bendravimo. Vakaronė tikrai pranoko visų lūkesčius, o vakaro dalyviai liko sužavėti aktorių bendravimo meistriškumu ir gebėjimu į paslaptingą teatro pasaulį įvilioti visus susirinkusiuosius. Vakaronės dalyviai prisijuokė iki širdies gelmių bei pasisėmė jėgų susitikimui su artėjančia ilga žiema.

20171126_141417

Nedera pamiršti ir tradicinės kalėdinės mugės, vykusios prieš suaugusiųjų vakaronę. Gausus būrys šventiškai pasipuošiusių pardavėjų siūlė pirkėjams įvairių lietuviškų gaminių bei papuošalų. Visi galėjo ragauti bei įsigyti patikusią prekę.

20171125_151147 20171125_152051

Lapkričio 26 d. į užburiantį pasakos pasaulį pakvietėme visus vaikučius bei jų tėvelius. Vaikus itin pradžiugino galimybė būti spektaklio aktoriais, patys drąsiausieji į sceną pasikvietė ir savo tėčius bei mamas. Ir ką jūs galvojate, nepraėjus nei pusvalandžiui mes išvydome jaunųjų talentų spektaklį „Saulės išvadavimas“. Vos persirengę teatro kostiumais vaikai tarsi įgavo stebuklingų galių ir kaipmat persikūnijo į savo herojus. Žiūrovai stebėjo spektaklį net kvapą užgniaužę. Juk vaikams stebėti vaikus yra žymiai įdomiau, smagiau ir suprantamiau. Ypatingų plojimų sulaukė ir energingi tėveliai monstrai, kurie savo vaidmenį atlikdami pranoko turbūt net ir patys save. Visi pripildėme savo širdeles geromis emocijomis bei švenčių laukimu. O kokia gi šventė be Kalėdų senelio ar taip vadinamo Kalėduko. Šį kartą vaikų laukė tikra staigmena – susitiko du Kalėdų seneliai – islandiškas ir lietuviškas. Jų akistatoje paaiškėjo, kad visi Kalėdų seneliai supranta vienas kitą ir gali kuo puikiausiai susikalbėti. Jums reikėjo pamatyti vaikų akis, pilnas nuostabos ir susižavėjimo. Argi Kalėdos ne mažų stebuklų metas? O mes nuoširdžiai dėkojame „Arti“ kolektyvui už nepamirštamas akimirkas, gerumą bei juoką. O jums visiems linkime tikėti mažais gyvenimo stebuklais.

20171126_143938 20171126_150303 20171126_152612

Gražaus jums advento ir džiaukitės palengva.

Daugiau nuotraukų iš kalėdinių renginių rasite paspaudę čia.

Comments are closed.