RENGIAMA KONSULINĖ MISIJA Į REIKJAVIKĄ (ISLANDIJOS RESPUBLIKA)

DĖMESIO! NAUJI TELEFONŲ NUMERIAI! 

Atkreipiame dėmesį, kad 2018 m. įvyks tik viena konsulinė misija.

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2018 m. balandžio 16 – 20 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2-as aukštas), IS-105 Reykjavík).

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Lietuvos Respublikos piliečiams neturintiems galiojančio kelionės dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės) ir planuojantiems kelionę į Lietuvą 2018 m. balandžio – birželio mėnesį rekomenduojame iš anksto, konsulinės misijos metu, kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje, tel.: +45 39 63 62 07 arba +45 39 45 22 74(darbo dienomis nuo 14.00 iki 16.00 val.).
Registracija bus vykdoma iki 2018-04-11

Registruojantis reikės nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kontaktinį telefono numerį, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti. Konsulinės misijos metu bus priimami TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVĘ PILIEČIAI.

Comments are closed.