Motinos diena, talentai ir mokslo metų pabaiga

Mokslo metų pabaigos šventė Islandijos lituanistinėje mokykloje “Trys spalvos” kasmet pateikia malonių staigmenų mokyklos mokiniams ir jų tėveliams. Šventė yra atvira ir visai Islandijos lietuvių bendruomenei. Mokslo metų pabaiga jau tradiciškai sutampa ir su viena gražiausių pavasario švenčių – Motinos diena, mokiniai sveikina brangiausią pasaulyje žmogų, dovanoja mamytėms savo pačių rankomis paruoštas mielas dovanėles.

DJI_20180505_122215 DJI_20180505_123304

Šiais metais mokyklos mokiniai dovanojo savo pačių padarytas didžiules spalvotas ir nuotaikingas gėles. Beje, visai tikėtina, jog šiais metais užgimė ir nauja tradicija – jaunųjų talentų konkursas. Dar ankstyvą rudenį gimusi nedrąsi idėja virto puikiu renginiu visiems Islandijoje gyvenantiems lietuviams. Ant scenos išdrįsę žengti jaunieji talentai parodė neįtikėtinų gebėjimų – vaikai šoko, grojo instrumentais, demonstravo didžėjavimo meną, konkurso žiūrovai gėrėjosi ir gimnastiniu numeriu, aikčiojo stebėdami variacijų su futbolo kamuoliu numerius. Talentų konkurse teisėjavo trys kviestiniai teisėjai – Islandijos skrydžių kompanijos Icelandair palydovė Viktorija, Islandijoje gyvenantis ir kuriantis dailininkas Žilvinas ir geras lietuvių bendruomenės draugas argentinietis puikiai lietuviškai kalbantis kunigas Chuanas. Teisėjams teko bene sunkiausia užduotis – iš visų parodytų talentų išrinkti vieną, patį verčiausią konkurso apdovanojimo.

DJI_20180505_115225 DJI_20180505_123844 DJI_20180505_124356 DJI_20180505_125125

Renginio kulminacija žinoma tapo konkurso nugalėtojai, taip pat balsavimo būdu svečių rinkta – Publikos numylėtinių – nominacija. Abiejų nominacijų nugalėtojais tapo pramoginių šokių pora Aldas ir Demi. Prieš paskelbdama konkurso nugalėtojus vakaro vedėja taip pat kalbėjo apie visų be išimties konkurso dalyvių drąsą žengti ant scenos, bendrauti su teisėjais ir publika, parodyti tai, ką moka geriausiai, nuoširdžiai dėkojo dalyviams už puikius pasirodymus, dovanotą gerą nuotaiką, linkėjo tęsti sėkmingai pradėtus darbus ir tobulinti jau tobulus savo talentus. Na, o visiems kitiems mokyklos mokiniams atsivėrė tarsi naujas pasaulis, jie susipažino su įvairiomis veiklomis, kurios tikime paskatins ir kitus vaikus ieškoti sau mėgiamų užsiėmimų bei kitais metais papildinti talentų konkurso dalyvių gretas.

Iki malonių susitikimų.

Comments are closed.