Moterų vakaras

20180505_183134 20180505_184845

Gegužės 5 d. Reikjavike artėjančios Motinos dienos proga buvo surengtas moterų vakaras. Vakaro aprangos kodas buvo suknelė arba sijonas. Moterys ir merginos tikrai pasistengė pasipuošti ir sužydėti. Nepaprastai smagu buvo klausytis ir trumpų jų pasakojimų apie tai, kas lėmė vienos ar kitos suknelės bei sijono pasirinkimą. Vakaro metu vyko labiausiai „crazy“ suknelės rinkimai. Dvi moterys, pasipuošiusios išskirtinėmis suknelėmis, buvo apdovanotos dviem puikiais prizais: dovanų kuponais makiažui bei nagų lakavimui. Juk visos norime būti gražios ir pasitempusios. Na, o moterų vakarą padėjome klausydamiesi puikaus muzikinio kolektyvo „Gija“ dainų, kurios buvo skirtos visoms moterims ir merginoms.

20180505_182525

Vėliau pakvietėme visas vakaro viešnias pasivaišinti sūriais bei saldėsiais, kol laukėme atvykstant ispanų šokėjo Javier, kuris šiuo metu kaip tik dalyvauja islandiškame projekte „Visi gali šokti“. Charizmatiškas ir puikios nuotaikos Javier išmokė puikių salsos žingsnelių grojant populiariai popmuzikai. Puikus apšilimas ir pasiruošimas artėjančiam vasaros sezonui.

20180505_183458 20180505_200128

Vėliau sekė itin didelio pasisekimo sulaukęs aukcionas – įnešus juodą dėžę, buvo siūloma įsigyti daiktą jo net nemačius, tik išgirdus gundančius renginio vedėjų apibūdinimus. Na, o lietuvaitės tikrai moka džiaugtis gyvenimu, atsipalaiduoti bei pasinerti į nežinomybę. Siūlomos kainos keitėsi taip greitai, jog renginio vedėjoms galiausiai jau net pradėjo pintis liežuvis. Bet tai buvo taip smagu, netikėta ir įspūdinga. Aukciono pertraukos metu buvo išradingai demonstruojami islandų mezgimo prekių parduotuvės Tinna sukurtų raštų megztiniai, kurie visas pakerėjo spalvų gama bei raštų išradingumu. Islandijos lietuvės kartą per mėnesį renkasi megzti minėtoje parduotuvėje, o norimų mezginių sąrašas po šio renginio tikrai gerokai prailgės. Vakarą vainikavo nuoširdus juokas, jaukūs pasikalbėjimai bei puiki nuotaika.

Kviečiame aktyviai prisijungti ir prie kitų mūsų organizuojamų renginių.

Comments are closed.