Konsulinė misija Reikjavike 2014 m. kovo 5-7 dienomis

Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai 2014 m. kovo 5-7 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulato Islandijos Respublikoje patalpose, esančiose adresu Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík.

Konsulinės misijos laikas:

Kovo 5 d. (trečiadienis) 9.00 – 13.00 val. ir 14.00-17.00.

Kovo 6 d. (ketvirtadienis) 9.00 – 13.00 val. ir 14.00-17.00.

Kovo 7 d. (penktadienis) 9.00 – 13.00 val. ir 14.00-17.00.

Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

1. Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.

2. Užpildyti konsulinės registracijos anketą.

3. Pateikti dokumentus dėl Islandijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

4. Pateikti dokumentus dėl Islandijoje sudarytos santuokos arba ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

5. Pateikti dokumentus dėl vardo, pavardės keitimo.

6. Pateikti dokumentus dėl LR paso keitimo/išdavimo.

7. Pateikti dokumentus dėl LR pilietybės suteikimo ir LR paso išdavimo Islandijoje gimusiam vaikui ir LR paso keitimo vaikui, kuriam nėra sukakę 12 metų.

8. Pateikti dokumentus dėl LR pilietybės atsisakymo.

9. Paskelbti prarastus LR pasą, LR asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.

10.Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui gauti.

11.Pateikti prašymus konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, apie šeiminę padėtį ir kt.) gauti.

Jei pageidaujate gauti aukščiau išvardytas konsulines paslaugas, maloniai prašome registruotis nuo š.m. sausio 21 d. iki kovo 3 dienos el. paštu saulius.kasuba@urm.lt

Registruodamiesi nurodykite savo vardą ir pavardę, išvardinkite detaliai kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono Nr. ir el. pašto adresą. Gavus jūsų žinutę, jums bus paskirtas ir el. paštu išsiųstas priėmimo laikas.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei jiems atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

Iš anksto įdėmiai susipažinkite su informacija apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti. Šią informaciją rasite ambasados interneto svetainėje dk.mfa.lt (Konsulinė informacija). Jei pateiktos informacijos ambasados tinklapyje nepakaktų, prašome teirautis visais su konsuline misija susijusiais klausimais Lietuvos Respublikos ambasadą Danijos Karalystėje telefonu +45 39 636 207 arba el. paštu saulius.kasuba@urm.lt

Jei Islandijoje Respublikoje susituokėte, išsituokėte, pasikeitėte pavardę, jums gimė vaikas, Jums reikia kreiptis ne tik dėl LR paso keitimo ar išdavimo, bet ir dėl atitinkamų civilinės metrikacijos aktų (santuokos, gimimo, kt.) apskaitymo Lietuvoje.

Būtume dėkingi, jeigu:

- iš anksto kruopščiai ir tvarkingai lietuvių kalba, spausdintomis raidėmis užpildytumėte tinklapyje pateikiamas prašymų formas, išskyrus prašymą išduoti/pakeisti LR pasą,

- patikrintumėte, ar visi Islandijos Respublikos institucijų išduoti dokumentai yra patvirtinti Apostille (Islandijos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje) ir išversti į lietuvių kalbą,

- su savimi turėtumėte asmens tapatybę patvirtinantį ir (jeigu reikia) sutuoktinio ar vaikų dokumentus (LR pasą ar asmens tapatybės kortelę), kitus dokumentus. Jei turėsite pateikiamų dokumentų originalus ir kopijas, sutikrinus dokumentus, jų originalai Jums bus grąžinami.

Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas mokamas pavedimu į LR ambasados sąskaitą iki 2014 m. kovo 3 d. (banko rekvizitai pavedimams iš Islandijos – SWIFT: DABADKKK, IBAN: DK4430004001562312) arba grynaisiais pinigais eurais misijos metu.

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia.

Jei pageidaujate, kad pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus išduoti dokumentai (pasai, liudijimai, konsulinės pažymos) Jums būtų atsiųsti registruoti paštu, kartu su prašymu pateikite voką su Jūsų adresu bei sumokėkite registruoto pašto siuntimo iš Danijos išlaidas – 15 eurų.

Atsižvelgdami į ankstesnių konsulinių misijų Islandijoje patirtį, maloniai prašome iš anksto pasirūpinti, kad turėtumėte grynųjų pinigų eurais arba iki nurodytos datos būtumėte atlikę banko pavedimą.

Mokestį už tarptautinį bankinį pavedimą turėtumėte sumokėti atskirai (ambasados sąskaitą turi pasiekti tiksli suma – mokestis už konsulines paslaugas ir/ar pašto išlaidas). Jei pavedimo suma bus nepakankama, konsulinė paslauga gali būti nesuteikta.

 

Comments are closed.