Žinutė iš Pasaulio Lietuvių Jaunimo Sąjungos

Versija spausdinti

Kovo 11-oios išvakarėse gimusi idėja kurti Pasaulio lietuvių fotoalbumą, labai patiko Lietuvos žiniasklaidai, todėl norime pakviesti jus visus drauge kurti didelį, spalvotą, linksmą, nuotaikingą albumą! Šis albumas bus talpinamas portale lrytas.lt, taip pat mūsų internetiniame tinklalapyje, Facebook paskyrose.

Ką reikia daryti?

Atsiųsti 10-15 nuotraukų iš įvairiausių sąjungos/bendruomenės renginių, susitikimų arba tokių, kuriose įamžintos jūsų pačių darbas, laisvalaikis, šventės ar kiti įdomūs kadrai. Tai gali būti ir telefonu įamžinta akimirka.

TAIP PAT! Pasinaudokime proga pakviesti visus susitikti Lietuvoje šią vasarą, antrajame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime! Prisegtuke rasite PLJS2014 foto kortelę – atsispausdinkite ją, įsiamžinkite laikydami rankoje arba planšetiniame kompiuteryje ir pridėkite prie siunčiamų nuotraukų. 

Nepamirškite trumpo komentaro apie nuotraukų turinį - jei tai bendra organizacijos nuotrauka, parašykite, kas esate, kaip vadinatės, ką veikiate. Jei tai jūsų pačių asmeninė nuotrauka, tuomet savo vardą, kur dabar gyvenate, ką veikiate ir prieš kiek laiko išvažiavote iš Lietuvos.

Visų jūsų nuotraukų labai laukiu iki balandžio 16 d.!

P.S. Jau veikia Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo internetinis puslapis, kur nuolat talpiname informaciją apie renginį: www.pljs2014.lt

Comments are closed.