Kaip tapti bendruomenės nariu

Norint tapti Islandijos lietuvių bendruomenės nariu, reikia susimokėti nario mokestį, užpildyti nario anketą ir ją išsiųsti bendruomenės el. pašto asdesu: ltis@ltis.org.

Nario anketą rasite čia: ILB_nario_anketa_2019.doc arba ILB_nario_anketa_2019.pdf

Metinis nario mokestis vienam asmeniui yra 4000 kr. Metinis nario mokestis šeimai – 6000 kr. Tėvai su vaikais yra laikomi šeima ir moka šeimos mokestį – 6000 kr.

Sumokėjus metinį nario mokestį metų pirmoje pusėje narystė galioja vienus kalendorinius metus, nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.

Senjorams nuo 60 metų taikoma 50% nuolaida asmens metiniam nario mokesčiui ir 25% nuolaida šeimos nario mokesčiui, kai vienas iš sutuoktinių (sugyventinių) yra pasiekęs šį amžių bei 50% nuolaida, kai abu sutuoktiniai (sugyventiniai) yra pasiekę 60 metų.

Studentams, pateikus galiojantį studento pažymėjimą (jo kopiją pridėti siunčiant anketą), taikoma 50% nuolaida nario mokesčiui.

Mokant nario mokestį už šeimą, kai vienas iš sutuoktinių (sugyventinių) yra studentas (pateikti galiojančio studento pažymėjimo kopiją), suteikiama 25% nuolaida šeimos nario mokesčiui;

Mokant nario mokestį už šeimą, kai abu sutuoktiniai (sugyventiniai) yra studentai (pateikti galiojančių studento pažymėjimų kopijas), suteikiama 50% nuolaida šeimos nario mokesčiui.

Norintiems įstoti į bendruomenę antroje metų pusėje, reikia sumokėti nario mokestį už likusį tų metų mėnesių skaičių bei nario mokestį už sekančius metus.

Nario mokestis mokamas į bendruomenės sąskaitą Arion banki, sąsk. Nr.0323-26-006506 kennitala: 650608-1190