Registracija, kainos ir tvarkaraščiai

29885155724_3b81a358b5_o

Šiuo metu mokykloje yra 6 amžiaus grupės: 2 – 3 m., 4 – 5m., 6 – 7 m., 8 – 9 m., 10 m. ir vyresni, nuotolinio mokymo grupė 13 ir vyresni.

Nuotolinės pamokos – tai puiki galimybė gilinti lietuvių kalbos žinias neišeinant iš namų, šis mokymo būdas leidžia mokytis namuose norimu tempu.Semestro pradžioje mokytoja supažindins su mokymosi turiniu, perduos mokomąją metodinę medžiagą. Kiekvieną savaitę elektroniniu paštu gausite namų darbų užduotis, kurias turėsite atlikti jums patogiu metu. Mėnesio gale reiks atvykti į mokyklą atsiskaityti už darbus, o semestro gale laikyti kurso kartojimo testą.

Lituanistinės mokyklos “Trys spalvos” pamokos vyksta Landakot mokykloje (Landakotsskóli, Túngötu 15, 101 Reykjavík), sekmadieniais, nuo 12:00 val. iki 14:00 val. Sudedamoji pamokų dalis yra choras, kurio metu yra dainuojama, šokama bei žaidžiami įvairūs liaudies žaidimai. Ruošiamasi įvairiems pasirodymamas bei šventėms.

Islandijos lituanistinės mokyklos “Trys spalvos” KEFLAVIKO skyriuje lietuvių kalbos užsiėmimai vyksta Myllubakkaskóli patalpose.
Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 11 iki 12 val. Užsiėmimus veda Judita Valentienė, kuriai padeda Jurgita Millerienė.
Laukiame įvairaus amžiaus vaikų, kuriuos mes paskui suskirstysime į grupes.
Daugiau informacijos elektroniniu adresu juditavalent@gmail.com

Registruojantis į mokyklą, reikia užpildyti registracijos formą ir pasirašyti po mokyklos taisyklėmis bei atsiųsti jas el. paštu: jurgita@internet.is.

Mokyklos_registracijos_forma-2017-RUDUO_docx

Mokyklos taisyklės_pdf

Mokyklą jau lankantiems mokiniams, užtenka tik nusiųsti mokyklos vadovei, patvirtinintį laišką, kad mokinys ir toliau tęs mokslus mokykloje, ir kad jo duomenys nepasikeitę.

Mokyklos kaina vienam pusmečiui 2017m. ruduo:

5.000 kr. bendruomenės nariams, 10.000 kr. – ne bendruomenės nariams;

Jei nesate tikri, į kurią grupę registruoti savo vaiką, kreipkitės į mokyklos vadovę.

Tėveliai, vedantys į mokyklėlę du vaikus, gauna 10% nuolaidą, o vedantys tris vaikus15% nuolaidą.

Mokyklos mokiniai, gyvenantys Reikjavike, ir esantys 6 metų ar vyresni, už mokyklą gali mokėti Frístundakortið (daugiau informacjos rasite čia )

Mokestis mokamas į Islandijos lietuvių bendruomenės Lituanistinės mokyklos sąskaitą nr. 0323-26-065680 Bendruomenės kennitala: 650608-1190